חברת “פאהן קנה” זכתה במכרז לבדיקות שכר של עובדי הקבלן בחברת החשמל

חברת חשמל מעסיקה עובדי קבלן בתחום עובדי קבלנים בתחום השמירה, הניקיון והסעדה. תקופת ההתקשרות היא לשנתיים

רו''ח רועי שמחי, פאהן קנה ניהול בקרה. צילום: יח"צ
רו''ח רועי שמחי, פאהן קנה ניהול בקרה. צילום: יח"צ

חברת פאהן קנה ניהול בקרה Grant Thornton Israel זכתה במכרז חברת החשמל לבדיקות שכר של עובדי קבלנים בתחום שמירה, ניקיון והסעדה להם התקשרויות עם החברה. משך ההתקשרות הוא לשנתיים.

במסגרת הפעילות החדשה יבצעו צוותי פאהן קנה בדיקות תקופתיות מכוח החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה לעובדי הקבלנים עמם יש לחברת החשמל התקשרויות בתחומי השמירה, הניקיון וההסעדה. בודקי השכר המוסמכים יוודאו כי חברות הקבלן משלמות לעובדים את התנאים הנדרשים בהתאם להוראות החוקים השונים, צווי ההרחבה, הוראות ההסכמים והפסיקה וכן יוודאו שהליקויים שיימצאו יתוקנו על ידי חברות הקבלן.

חברת חשמל מעסיקה עובדי קבלן בתחום עובדי קבלנים בתחום השמירה, הניקיון והסעדה. תקופת ההתקשרות היא לשנתיים
חברת החשמל מעסיקה עובדי קבלן בתחום הניקיון אבטחה והסעדה

נציגי החברה יעסקו גם בבדיקת תלונות של עובדי הקבלן לרבות: אימות לתלונה, כימות כספי של התלונה, וידוא כי חברת הקבלן ביצעה את התיקון לעובד ויספקו לחברת החשמל ייעוץ שוטף בנושא וכן יסייעו בקביעת נספח תמחיר לחברות הקבלן התואם את הוראות החוק.

רועי שמחי, מנהל מחלקת בקרת שכר, פאהן קנה Grant Thornton Israel: “מאז כניסת החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה אנו עדים להגברת המודעות לבדיקת נאותות תשלומי השכר והתנאים הסוציאליים לעובדי הקבלן. אנו כבודקי השכר המוסמכים של חברת החשמל מסייעים לה לוודא שזכויות עובדי הקבלן המועסקים באתריה נשמרות. אנו מודעים לחשיבות הנושא בקרב הנהלת חברת החשמל ופועלים במקצועיות הראויה בעת ביצוע הבדיקות על מנת שמנהלי החברה יידעו בוודאות שזכויות עובדי הקבלן נשמרות”.

מחלקת בקרת השכר של פאהן קנה ניהול בקרה היא מהגדולות בארץ והיא מטפלת בעשרות לקוחות גדולים מכל מגזרי המשק וביניהם: שופרסל, מיקדן, אמות השקעות, שיכון ובינוי, שירותי בריאות כללית, אסותא ועוד.

Be the first to comment

Leave a Reply