פיני אלעזרי הפתיע והעדיף לכתוב ספר מתח ולא על תחום האסטרטגיה העסקית

אלעזרי, תושב נס ציונה, נשוי לשחקנית ומפיקת הטלוויזיה זזי שביט ואב לבן. עברו הססגוני של אלעזרי שידוע כחובב סיגרים ואת החיים הטובים, כולל עיסוקים כמו דייג, לוחם, מתאגרף, שומר סף, תסריטאי ויועץ אסטרטגי לארגונים הגדולים במשק ולראש הממשלה שמעון פרס ז"ל. בענף הביטוח, כיהן בעבר כיועץ בכיר בהתאחדות לביטוח חיים. מאוחר יותר מילא בתפקידים בכירים בביטוח ישיר ובכלל ביטוח (הכלל הראשון)

פיני אלעזרי, אחת הדמויות המרכזיות בעולם הביטוח, מפרסם בימים אלה ספר ביכורים. בניגוד למה שניתן היה לצפות, אלעזרי בחר לא התמקד בעולם האסטרטגיה השיווקית או בביטוח וביכר לכתוב על תחום הטרור בספר ושמו: “העוצמה והזעם של אבנר ארליך”.

אלעזרי, תושב נס ציונה, נשוי לשחקנית ומפיקת הטלוויזיה זזי שביט ואב לבן. עברו הססגוני של אלעזרי שידוע כחובב סיגרים ואת החיים הטובים, כולל עיסוקים כמו דייג, לוחם, מתאגרף, שומר סף, תסריטאי ויועץ אסטרטגי לארגונים הגדולים במשק ולראש הממשלה שמעון פרס ז”ל. בענף הביטוח, כיהן בעבר כיועץ בכיר בהתאחדות לביטוח חיים. מאוחר יותר מילא בתפקידים בכירים בביטוח ישיר ובכלל ביטוח (הכלל הראשון).

בשנים האחרונות התמקד בעיקר בכתיבת הספר שיצא בהוצאת דני ספרים. בזמן הקרוב צפוי לצאת לאור ספר נוסף – כך מאיים/מבטיח אלעזרי.

אלעזרי מספר על גיבור הספר: “בדומה לדמותם של גיבורי מותחנים ידועים כגון ג’ק ראיין, ג’ק ריצ’ר ובמידה מסוימת אפילו ג’יימס בונד, גם דמותו וקורותיו של , גיבור הספר, מבוססת על כמה דמויות אמיתיות ועל חוויות שבחלקן התרחשו במציאות. גם אבנר ארליך, כמו האחרים, מתנהל בכוחות מוגבלים כנגד כוחות גדולים ממנו, אבל כאן מסתיים הדמיון ביניהם. שלא כמו בונד למשל, האמצעים שעומדים לרשותו של ארליך מעוגנים במציאות הריאליסטית של זמננו”.

Be the first to comment

Leave a Reply