ציפי זלמנוביץ מונתה למנכ”לית הלמן-אלדובי ניהול תיקים

כיהנה עד לאחרונה כסמנכ"לית קרנות השקעה בבית ההשקעות. רמי דרור מנכ"ל הלמן אלדובי: לזלמנוביץ יש תרומה משמעותית בצמיחה של הלמן-אלדובי בשנים האחרונות

ציפי זלמנוביץ-צלם אביב נוה
ציפי זלמנוביץ-צלם אביב נוה
ציפי זלמנוביץ / צילום: אביב נוה

ציפי זלמנוביץ, מונתה לתפקיד מנכ”לית הלמן-אלדובי ניהול תיקים. חן לוי, ששימש כמנכ”ל החברה, מונה ליו”ר הלמן-אלדובי ניהול תיקים ולמנכ”ל קרן ה-P2P של בית ההשקעות.

זלמנוביץ כיהנה עד לאחרונה כסמנכ”לית קרנות השקעה בבית ההשקעות. במסגרת תפקיד זה הייתה אחראית על פיתוח הפעילות העסקית בקרנות ההשקעה של הבית בדגש על קרן ה-P2P שהוקמה לפני כשנה וחצי ושהיקף נכסיה עומד כיום על כ-340 מיליון שקל. לפני כן שימשה כסמנכ”לית ומנהלת אגף לקוחות בהלמן אלדובי גמל ופנסיה תפקיד אותו מילאה יותר מ-6 שנים.

רמי דרור, מנכ”ל בית ההשקעות הלמן-אלדובי: “ציפי זלמנוביץ הינה מנהלת מוערכת המהווה חלק משדרת הניהול הבכירה בבית ההשקעות. במהלך השנים  מילאה שורה ארוכה של תפקידים בבית ההשקעות  והביאה לתרומה משמעותית בצמיחה של הלמן-אלדובי בשנים האחרונות. אין לי ספק כי יכולותיה ניסיונה ומקצועיותה יתרמו רבות גם להמשך הצמיחה של חברת ניהול התיקים ופיתוח תחום ההשקעות המתקדמות, כחלק מכלל הפעילות העסקית של בית ההשקעות”.

Be the first to comment

Leave a Reply