קבוצת Edelmann מדווחת כי מכונת הדפוס הננוגרפי לנדאS10 מדפיסה עבודות מסחריות עבור לקוחותיה

קבוצת Edelmann מדווחת כי מכונת הדפוס הננוגרפי לנדאS10 מדפיסה עבודות מסחריות עבור לקוחותיה

קבוצת אדלמן בהדגמה בגרמניה
קבוצת אדלמן בהדגמה בגרמניה

קבוצת אדלמן (Edelmann)  ולנדא דיגיטל פרינטינג (Landa Digital Printing), דיווחו כי 60 בתי דפוס מובילים מרחבי העולם הגיעו לאירוע במפעל אדלמן שבהיידנהיים, כדי לראות את הדגם הראשון באירופה של מכונת הדפוס הננוגרפי לנדא S10, מדפיסה לשוק הדפוס המסחרי במהירות של 6,500 גיליונות B1 לשעה.

המשתתפים שמעו איך מכונת לנדא S10 משלימה את יכולות הייצור של טכנולוגיית דפוס האופסט של אדלמן, וכיצד לקוחותיה והמותגים להם היא מספקת שירותים, דורשים עתה את היכולת החדשה שלה להדפסה ננוגרפית, בשל החופש שהיא מאפשרת להם – להזמין ‘מה שהם רוצים, מתי שהם רוצים’ – באיכות הדפסה גבוהה ועקבית.

“כולם בתעשיית הדפוס ושוק האריזות רוצים לדעת אם מכונת לנדא S10 שלנו פועלת כמצופה. שוב ושוב אנו נשאלים אם איכות ההדפסה טובה, ואם אנחנו מדפיסים בשבעה צבעים. הם גם שואלים אם אנחנו מגיעים למהירות של 6,500 גליונות B1 לשעה, והאם אנחנו מסוגלים להדפיס באופן מסחרי”, אומר אוליבר ברונס, מנכ”ל קבוצת אדלמן. “התשובה הפשוטה לכל זה היא כן, כמובן. מכונת הדפוס לנדא S10 בנויה להיות מכונה יצרנית, ולפעול 24/7. הצבעים עזים ובוהקים – ממש שופעי חיים. לא ראיתי אף טכנולוגיה אחרת שמתקרבת לכך”.

“לפני התקנת מכונת לנדא S10, היינו מוגבלים בפתרונות שיכולנו להציע ללקוחותינו. היכולת להדפיס בטכנולוגיה דיגיטלית על גבי גיליונות בגודל 1B בשבעה צבעים ובמהירות של 6,500 גיליונות לשעה, הסירה את המגבלות. ההתקנה של ה-S10  הייתה הצלחה גדולה, ועכשיו אנחנו מצפים לסיום שלב הביתא בתוך כמה שבועות”, הצהיר ברונס.

קבוצת אדלמן מתמחה בפתרונות לשוק האריזות בתחומי הבריאות, טיפוח היופי ומותגי צריכה, ופועלת בתשע מדינות באירופה, אסיה, צפון ודרום אמריקה. החברה מעסיקה למעלה מ-3,000 עובדים עם מכירות של יותר מ-300 מיליון יורו בשנה, ומדפיסה מעל ל-5.6 מיליארד אריזות ועלונים בשנה. אדלמן מייחסת חשיבות עליונה לעמידה בדרישות איכות הסביבה המחמירות של לקוחותיה, שעליהם נמנים המותגים מהמובילים בעולם. 

בדבריו אל קהל האורחים באירוע, אישר אוליבר ברונס כי השותפות עם לנדא הייתה ההחלטה הטובה ביותר עבור אדלמן. “יחסים אלה הינם מעבר ליחסי ספק-לקוח. אני אוהב את יכולות הצבע של ה- S10 שלנו, אבל הנקודה החשובה ביותר היא שהטכנולוגיה של לנדא מאפשרת לנו להחזיר את ההשקעה שלנו במהירות, וזה לא פחות קריטי. מהירות ההדפסה הגבוהה והיעילות, מאפשרות לנו להרוויח כסף באמצעות מכונת הדפוס”, אמר ברונס.

ישי אמיר, מנכ”ל לנדא דיגיטל פרינטינג, אומר, “אנו שמחים מאוד על הצלחתה של מכונת לנדא S10 באדלמן, ומצפים לסיים את שלב הביתא תוך מספר שבועות. הצלחה זו משקפת את ההתקדמות שלנו בלנדא בכל החזיתות. עם המשך הגברת הייצור ופעילות המכירות, אנו מצפים לפריסת התקנות על פני שלוש יבשות עד סוף 2019”.

Be the first to comment

Leave a Reply