קרן הפנסיה של הלמן-אלדובי זכתה במכרז הפנסיה של כח לעובדים

על פי ההסכם, 3,000 עובדי החינוך והרווחה החברים בארגון, יקבלו את התנאים המוצעים בקרן פנסיית ברירת המחדל וישלמו דמי ניהול של 1.49% מההפקדות ו-0.001% מהצבירה. את המשא ומתן מטעם הענף ניהל איציק אסטרייכר

מימין: עמית רמון מוועד מורי היל"ה, רכז ענף חינוך מרטין וילר, מנכ"ל הלמן-אלדובי גמל איתי ברדה, מנכ"ל בית ההשקעות רמי דרור, מקס מרק מוועד עמותת עינב ואיציק אסטרייכר, מנכ"ל חברת ייעוץ וניהול

בית ההשקעות הלמן-אלדובי זכה במכרז הפנסיה של ארגון כח לעובדים. במסגרת זו יזכו עובדי ההוראה החברים בארגון להטבות בדמי ניהול ותנאים נלווים, הן בקרן הפנסיה והן בקרן ההשתלמות של החברה.

על פי ההסכם, 3,000 עובדי החינוך והרווחה החברים בארגון יקבלו את התנאים המוצעים בקרן פנסיית ברירת המחדל של בית ההשקעות וישלמו דמי ניהול של 1.49% מההפקדות ו-0.001% מהצבירה. התנאים נכונים לכלל עובדי החינוך והרווחה החברים בוועדים השונים במסגרת הארגון. ועדים אלו הוקמו בשנים האחרונות על ידי עובדות ועובדים שהתאגדו כדי להיאבק על תנאי העסקתם. בכח לעובדים אומרים, כי הוועדים מייצגים עובדים במערכות החינוך ורווחה: מורי קבלן, עובדי מסגרות מופרטות ועוד.

את המשא ומתן מטעם הענף ניהל איציק אסטרייכר, מנכ”ל חברת  אסטרייכר ייעוץ וניהול בע”מ, בשיתוף נציגי ועד מורות היל”ה וועד עובדי חסות הנוער.

ארגון כוח לעובדים פועל מאז 2007 ומייצג כיום יותר מ-30 אלף עובדים. בענף החינוך בארגון מאוגדים כ-3,000 עובדים. “אנחנו מברכים על פעולה משותפת נוספת של הוועדים המרכיבים את ענף החינוך לשיפור תנאי ההעסקה של העובדות והעובדים”, אומר מרטין וילר, רכז ענף החינוך בארגון. “לאחר תהליך שארך מספר חודשים לבחירת קרן פנסיה וקרן ההשתלמות בתנאים מיטביים, בחר ענף החינוך לעבוד עם הלמן-אלדובי, שהציע, בנוסף לדמי ניהול נמוכים, גם סל שירותים וצוות מקצועי שיספק ייעוץ לעובדים ויסייע לעובדים המעוניינים בכך לעבור מקרנות פנסיה קיימות לקרן של הלמן-אלדובי”.

איתי ברדה, מנכ”ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה: “אנו רואים בזכייה בקרן הפנסיה של המדינה מהלך אסטרטגי חשוב מאוד, ועל כן אנחנו נחושים לעשות כל מאמץ להפיץ את הבשורה הצרכנית הגדולה ביותר שהייתה במדינה בשנים האחרונות. הוכחנו היום שוב שאנחנו זוכים לאמון רב גם במכרזי מעסיק ולא רק כברירת מחדל שקבע משרד האוצר. עובדי ענף החינוך בכח לעובדים הם לקוחות אסטרטגיים חשובים, ששילמו דמי ניהול גבוהים מאוד עד היום ובמהלך הזה יזכו להגדיל משמעותית את קצבת הזקנה שלהם בפנסיה. זו בשורה חדשנית לשוק הפנסיה – שילוב בין המחיר האטרקטיבי ביותר עם מפרט שירות המקצועי והאיכותי ביותר, כפי שיקבלו עובדי ענף החינוך בכח לעובדים ואנו שמחים שהשילוב הזה מנצח ועוזר לנו לצמוח ולהצליח”.

Be the first to comment

Leave a Reply