רה ארגון במגדל: אלי אליהו, מנהל ביטוח כללי במרחב מרכז, פורש; יניב ריימונד יחליפו

יואל שמש ימונה כמנהל העסקים במרחב, באחריות כוללת על המערך העסקי במרחב מרכז, ואורלי אוחנה תמונה למנהלת הפרט במרחב

ליאור רביב: כקבוצת ביטוח ופיננסים מובילה גם בדיגיטל, והודות לעוצמות טכנולוגיות יוצאות דופן, חותרת מגדל כל העת לשדרג את השירות למגוון לקוחותיה, להעמיד לרשותם כלים חדשניים, לחזק את הקשר עמם ולהעניק להם ערכים מוספים ייחודיים.

מגדל ביטוח מבצעת שורת שינויים במבנה הצוותים בתחום האלמנטר, אשר ייכנסו לתוקף מיד לאחר החגים לצד שינויים במרחב מרכז של החברה.

בסוף ספטמבר יפרוש לגמלאות אלי אליהו, מוותיקי החברה, ויסיים את תפקידו כמנהל ביטוח כללי במרחב מרכז. אלי אליהו, מנהל ותיק ומוערך בתחום הביטוח האלמנטרי במגדל ולפני כן במשך שנים רבות בחברת אליהו, ניהל את תחום הביטוח האלמנטרי במרחב מרכז והוביל בהצלחה, כך נמסר, את מיזוג פעילות האלמנטר של אליהו לקבוצת מגדל. לאורך השנים ליווה אליהו את כל סוכני ועובדי המרחב ותרם רבות לחיזוק המקצועי של העובדים.

יניב ריימונד, שמשמש כסגן מנהל המרחב ומנהל יוניט בביטוח חיים, ימונה למנהל ביטוח כללי במרחב, לאחר 12 שנים במערך המכירות בחא”ט ובריאות. ריימונד נחשב למנהל מקצועי ומוערך אשר הוביל גם פרויקטים רוחביים בחברה בהצלחה רבה. ריימונד ישלים במקביל את תפקידו כמנהל יוניט במרחב מרכז עד לסוף חודש דצמבר 2020.

בנוסף, הכריזה החברה על מינויים נוספים במרחב מרכז: יואל שמש ימונה כמנהל העסקים במרחב, באחריות כוללת על המערך העסקי במרחב מרכז, ואורלי אוחנה תמונה למנהלת הפרט במרחב. לצד זה, יחולק המרחב לשלושה יוניטים, אותם ינהלו צוות מנהלות ותיקות בחברה: ורד בירן עזוזיעל כוכבי ויפעת אביתר קז. כל יוניט ייתן לסוכן את מלוא השירותים בתחומים השונים, כאשר במסגרת השינוי יתנו חתמי הפרט שירות לסוכנים בתחומי רכב רכוש, רכב חובה ודירות על ידי חתם אחד ולא בהפרדה כפי שהיה עד כה. אביגיל שנהב תמשיך בתפקידה כמנהלת שיווק אלמנטרי במרחב.

ליאור רביב, משנה למנכ”ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל ביטוח, אמר: “אני מבקש להודות בשם כולנו לאלי אליהו על תרומתו רבת השנים לחברה ולאחל לו בריאות, סיפוק והנאה עם יציאתו לגמלאות. השינוי שערכנו במרחב יאפשר לנו להמשיך להיות ממוקדים בסוכנים ולהבטיח קבלת שירות באמצעות מספר מצומצם של גורמים שיפעלו בתיאום ובראיה כוללת”.

Be the first to comment

Leave a Reply