שנה וחצי לאחר ההטמעה: Natural Intelligence מכתירה כהצלחה את הבחירה ב-Dell Boomi

אורלי ג׳יראסי גנור, סגנית נשיא בחברה: השירות והמקצועיות ללא ספק משחקים תפקיד מרכזי בהצלחה של הפרויקט, שאפשר לנו חיבוריות בלתי אמצעית ללקוחות - ברמה הטכנית והעסקית כאחד

אורלי ג'יראסי גנור, סגנית נשיא, מנהלת אופרציה עסקית ב-Natural Intelligence

חברת האינטרנט  Natural Intelligence בחרה בפתרונות האינטגרציה בענן של Dell Boomi הבינלאומית, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. המערכת שהוטמעה בהצלחה מאפשרת לחברה ליהנות משיקוף מדויק של הכנסות מלקוחות באופן יומיומי. נמסר כי כתוצאה מכך, החיבור הבלתי אמצעי של החברה ללקוחותיה מאפשר לה לקבל החלטות עסקיות בתבונה וביעילות רבה יותר.

חברת Natural Intelligence מפעילה אתרי השוואות עשירים בתוכן ומידע במגוון תחומים, אשר מסייעים לצרכנים בתהליך המחקר לקראת רכישה מושכלת של מוצרים ושירותים. רכישת שירות או מוצר מתבצעת בפועל באתר הלקוח, שהינו אתר נפרד מהאתרים של Natural Intelligence.

ממטריקס נמסר שלאחר הטמעה מוצלחת של פתרונות Dell Boomi, האינטגרציה מול הלקוחות הופחתה ממספר ימים לשעות בודדות, העבודה הידנית המסורבלת הוחלפה באוטומציה מהירה וקלה, ניהול האינטגרציה עבר מידם של אנשי פיתוח למיישמים בקבוצת הפיתוח העסקי הודות לשימוש בפלטפורמת low code, זמני התגובה צומצמו משעות לדקות, יישום ההתאמות הנדרשות לכל לקוח הואץ, וכמות הבאגים – כמו גם חומרתם – הופחתה באופן דרסטי.

“פתרון Dell Boomi נבחר לאחר בחינת ארבעה פתרונות של פלטפורמות ענן מהחברות הגדולות והידועות בעולם בתחום”, מציינת אורלי ג׳יראסי גנור, סגנית נשיא, מנהלת אופרציה עסקית ב-Natural Intelligence. “הבדיקה שלנו כללה הוכחת היתכנות עם כל אחד מהמוצרים שעמדו שעל הפרק. המערכת של Dell Boomi נמצאה המתאימה ביותר עבורנו. התרשמנו מהיציבות הטכנית של המערכת, אהבנו את חווית השימוש במוצר שהייתה מאוד ידידותית למשתמש, וכוללת מממשק נח ואינטואיטיבי להפעלה. בשיחות עם נציגי Boomi חשנו גם ביטחון ברמות המקצועיות והמקצוענות, הידע והניסיון העשיר, והשירות המקצועי והמדויק”.

גנור הוסיפה כי “מניסיוני, עבודה עם מערכות דורשת לרוב ליווי מאוד תכוף וממושך עם הספק. הופתעתי לטובה לגלות שבמהלך שנה וחצי מאז אימצנו את המערכת, סביבת העבודה שלנו מעולם לא נפלה. בכל התקופה הזאת נדרשנו רק פעם אחת לפנות לספק – וקיבלנו סיוע בתוך שעה מהפנייה, בסוף שבוע. ל-Boomi יש 300 שותפים עסקיים בעולם, וקהילה בועטת של למעלה מעשרת אלפים לקוחות, שמשתפת, מייעצת ומתדיינת בנושאים מקצועיים. השירות והמקצועיות ללא ספק משחקים תפקיד מרכזי בהצלחה של הפרויקט, שאפשר לנו חיבוריות בלתי אמצעית ללקוחות – ברמה הטכנית והעסקית כאחד”.

יונתן רוזנטל, מנהל תחום אינטגרציה בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אמר: “יותר ויותר ארגונים מגלים את היתרונות שבמעבר לענן ואנחנו שמחים שבאמצעות פתרונות האינטגרציה בענן של דל בומי, גם חברת Natural Intelligence מצטרפת לתהליכים חדשניים אלו. לרשות העובדים עומדת כעת האפשרות למקסם את התהליכים בכל פרויקט, דבר שמביא לגמישות תפעולית רבה והתייעלות ארגונית. ניכר כי החברה עברה שינוי משמעותי מאז החל הפרויקט, כשהיא מציגה צמיחה עסקית משגשגת”.

תמונה: אורלי ג’יראסי גנור, סגנית נשיא, מנהלת אופרציה עסקית ב-Natural Intelligence

Be the first to comment

Leave a Reply